Franke Servisi

Köşk Franke Servisi markadan bağımsız özel servis hizmeti vermektedir.

Köşk Franke Servisi

Köşk Franke Servisi markadan bağımsız özel servis hizmeti vermektedir.

KÖŞK FRANKE SERVİSİ'NE HOŞGELDİNİZ


  • Hızlı Servis

    Franke marka ürününüz arıza yaptığında en önemli husus çabukluktur. Köşk Franke Servisi gelişen servis ağı sayesinde en hızlı Franke servis hizmetini sunar.

  • Profesyonel Servis

    Köşk Franke Servisi eğitimli personeliyle Franke kullanıcılarına kaliteli hizmet verir. Değişen her parça ve yapılan işleme 1 yıl parça garantisi veriyoruz.

  • Güvenli Servis

    Köşk Franke Servisi özenle seçilmiş müşteri temsilcileri ve güvenilir teknik personeli ile Franke kullanıcılarının içini rahatlatır.

  • Ekonomik Servis

    Köşk Franke Servisi cihazınızın onarımı tamamlanmadan ücret talep etmez. Ödemeyi iş bitiminde nakit veya kredi kartı ile yapabilirsiniz.

0850 302 34 34


Franke Servisimizden faydalanmak için hemen bizi arayın!

ÖZEL SERVİS

Köşk Franke Servisi


Köşk bölgesinde mobil teknik servisimiz ile 7/24 Franke Teknik servis hizmetini sunmaktayız.

Köşk Bölgesinde

İlçede

Mahallede

Doğru teşhis beyaz eşya sektöründe büyük önem taşır. Bunun bilincinde olan teknik personelden hizmet almanın farkını Köşk Franke Servisi ile yaşayın.

Franke cihazınızda doğru onarım için profesyonel Köşk Franke Servisimizi arayın.

0850 302 34 34

Köşk Franke Servis Ekibimiz

Köşk Franke Servisi, profesyonel ekibiyle kaliteli onarım sunar; problemin tekrarlanmaması için ayrıntıları gözden geçirir.

Köşk Franke Servis ekiplerimiz küçük ev aletleri, ocak, fırın, çamaşır ve bulaşık makineleri, buzdolabı ve derin dondurucuları hızlı şekilde onarır.

Bakım ya da onarım gerektiren Franke ev aletlerinizi franke servis ekiplerimiz kapınızdan alıp teslim eder.

Köşk Franke Servisleri


HIZLI VE GÜVENİLİR SERVİS HİZMETİNİ ALMAK İÇİN BİZİ ARAYIN 0850 302 34 34

Franke beyaz eşyalarınızın bakımını yaptırmayı unutmayın! Buzdolabı, fırın, çamaşır ve bulaşık makinenizin bakımını yaptırmayı unutmayın...

Franke çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, mikrodalga, buzdolabı, davlumbaz ve diğer beyaz eşyanızın arızasında servisimiz bakım ve onarım işlemlerini titizlikle yapmaktadır.



Aydın Franke Servisi Hizmet Bölgeleri


Hizmet Mahalleleri

Köşk Mahallelerinde Franke Servisi


Köşk ilçesinin mahallelerinde Franke cihazlar için markadan bağımsız özel servis hizmeti veriyoruz. Randevu ve bilgi için 0850 302 34 34 hattımızı arayın.

AhatlarMah. AkçaköyMah. AltıeylülMah. BaklaköyMah. BaşçayırMah. BeyköyMah. CumadereMah. CumayanıMah. GökkirişMah. GündoğanMah. GüzelköyMah. IlıdağMah. KaratepeMah. KetenyeriMah. KoçakMah. KıranMah. KızılcaköyMah. KızılcayerMah. MenteşelerMah. MezeköyMah. OvaköyMah. SarıçamMah. SerdaroğluMah. SoğukkuyuMah. UzundereMah. YavuzköyMah. ÇarşıMah. ÇiftlikköyMah.

Köşk — 28 mahallede Franke özel servis

Sıkça Sorulan Sorular

Köşk Franke Servisi — Sık Sorulan Sorular


Köşk Franke Servisi yetkili servis midir?

Köşk Franke Servisi yetkili servis değildir; markadan bağımsız özel servis olarak yerinde teknik destek sunar.

Köşk Franke Servisi telefon numarası nedir?

Köşk Franke Servisi iletişim numarası 0850 302 34 34 dir. Haftanın her günü arayarak randevu oluşturabilirsiniz.

Köşk Franke Servisi aynı gün gelir mi?

Köşk bölgesinde aynı gün yerinde servis planlaması hedeflenir; acil kayıtlar önceliklendirilir.

Köşk Franke servisi hangi cihazlara bakıyor?

Köşk Franke Servisi, Franke marka buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi, klima ve televizyon cihazlarına yerinde müdahale eder.

Garanti kapsamındaki Franke cihazlara bakıyor musunuz?

Garantisi devam eden cihazlarda üretici yetkili servis yönlendirmesi önerilir; garantisi bitmiş Franke cihazlara özel servis hizmeti verilir.

Köşk mahallelerinde Franke servisi var mı?

Evet. Köşk ilçesindeki mahallelerde Franke cihazlar için markadan bağımsız özel servis planlanır.

Daha fazla bilgi için 0850 302 34 34 hattımızı arayın.

Özel Servis Hattı 0850 302 34 34 Şuanda Açık Ara